Transk-Kam

Impregnaty i czyściki

IMPREGNATY

NANOQUICK® MINERAL

Zastosowanie: impregnacja materiałów mineralnych chłonnych.

Produkt przeznaczony do naturalnych materiałów mineralnych. Środek znakomicie hydrofobizuję materiał i impregnuje powierzchnię.
Należy go stosować tylko na powierzchni chłonnej. Doskonale nadaje się do zabezpieczenia materiałów takich jak: granit, wapienie, marmur, trawertyn, gnejs, łupki, zlepieńce, bazalt, onyks, margle, kwarcyt.
Impregnat zabezpiecza materiał przed wilgocią i wodą oraz sprawia, że staje się on zdecydowanie mniej podatny na wnikanie niepożądanych substancji wewnątrz jego struktury. Nanoquick Mineral zapobiega również wykwitom zaciekom, a dzięki efektywnej hydrofobizacji zmniejsza ryzyko korozji materiału. Produkt ten jest gwarantem długookresowej impregnacji. Nie zawiera wosków, silikonów i żywic. Impregnat jest odporny na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych

NANOQUICK® MINERAL WET

Zastosowanie: impregnacja kamieni naturalnych (efekt przyciemnienia)

Produkt przeznaczony do naturalnych materiałów mineralnych.
Nanoquick Mineral Wet chroni materiał przed wilgocią oraz zabrudzeniami. Dodatkowo nadaje materiałom naturalnym ciemniejszy odcień, którego intensywność zależy od rodzaju kamienia. Można go stosować w przypadku większości kamieni naturalnych.

NANOQUICK® PIASKOWIEC

Zastosowanie: impregnacja piaskowców każdego rodzaju

Produkt zabezpieczający piaskowce oraz materiały z nich wykonane.
Środek Nanoquick Piaskowiec zmniejsza ryzyko powstawania wykwitów. Impregnat jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, w tym promieniowania UV. Produkt ten może być stosowany na każdym rodzaju powierzchni, tj.piaskowcach kwarcowych, arkazowych i szarogłazowych. Dzięki znacznej hydrofobizacji materiału impregnat doskonale chroni piaskowiec przed wilgocią i wodą.

NANOQUICK® GNEJS

Zastosowanie: Impregnacja gnejsów i kory kamiennej

Impregnat do powierzchni kamieni naturalnych. Dedykowany do gnejsów chłonnych. Preparat nie zmienia naturalnego wyglądu materiału. Kamień zabezpieczony staje się znacznie mniej podatny na wnikanie do wewnątrz struktury niepożądanych substancji. Zapobiega wykwitom, zaciekom, hydrofobizuje zmniejsza korodowanie. Doskonała impregnacja nadająca właściwości hydrofobowe, odporny na czynniki atmosferyczne i działanie promieni UV, nie zmienIa właściwości materiałów np: „oddychania”. Nie zawiera silikonów ani olejów.

NANOQUICK® BRUK

Zastosowanie: impregnacja kostek brukowych

Produkt do hydrofobizacji i impregnacji materiałów brukowych. Nanoquick
Bruk skutecznie redukuje wnikanie wody oraz zapobiega zabrudzeniom. Dzięki hydrofobizacji blokowane jest wchłanianie wilgoci oraz porost mchów. Pomaga utrzymać materiał w bardzo dobrym stanie. W okresie zimowym ułatwia usuwanie lodu z powierzchni.
Dzięki unikalnej formule cząsteczki impregnujące wnikają wewnątrz materiału chroniąc nie tylko jego powierzchnię, ale również całą strukturę. Preparat nie zawiera wosków, silikonów ani żywic. Impregnat jest odporny na działanie czynników zewnętrznych, w tym promieniowania UV.

NANOQUICK® CERAMIKA OIL

Zastosowanie: impregnacja klinkierów oraz ceramiki

Produkt przeznaczony do zabezpieczeń materiałów ceramicznych przed zabrudzeniami, wykwitami oraz przenikaniem wilgoci. Nadaje on powierzchni nowy wygląd, pogłębia jego kolor oraz delikatnie natłuszcza. Impregnat do klinkierów oraz materiałów ceramicznych. Za pomocą domieszki olejków hydrofobizujących nadaje on powierzchni nowy wygląd, pogłębia jego kolor oraz delikatnie natłuszcza impregnowany materiał (w przeciwieństwie do wersji HD). Impregnat odporny na działanie czynników zewnętrznych w tym promieniowaniu UV.

NANOQUICK® PEBBLES WHITE

Zastosowanie: impregnacja białych kamieni ozdobnych

Impregnat polecany do kamieni otaczanych białych. Preparat skutecznie blokuje wnikanie wody znacznie zmniejsza powstawanie zielonych nalotów. Do każdego rodzaju kamieni naturalnych koloru białego.

CZYŚCIKI

NANOQUICK® MINERAL+

Zastosowanie: czyszczenie powierzchni mineralnych

Impregnat polecany do kamieni otaczanych białych. Preparat skutecznie blokuje wnikanie wody znacznie zmniejsza powstawanie zielonych nalotów. Do każdego rodzaju kamieni naturalnych koloru białego.

NANOQUICK® ANTYALG+

Zastosowanie: usuwanie zielonych nalotów, alg i mchów

Skuteczny i uniwersalny środek do usuwania zielonych nalotów z większości materiałów. Preparat Nanoquick Antyalg+ może być stosowany na ceramice, brukach, kamieniach naturalnych i betonach. W szybki i skuteczny sposób usuwa mchy, porosty i algi.
Dzięki zastosowaniu nanocząsteczek miedzi i srebra Nanoquick Antyalg+ pozostawia delikatną powłokę ochronną, odwlekając tym samym moment powstawania kolejnego nalotu. Po usunięciu zanieczyszczeń z powierzchni polecamy zastosować odpowiedni impregnat marki NANOQUICK w celu zabezpieczenia materiału. Produkt przeznaczony jest do stosowania na większości materiałów takich jak kostki brukowe, ceramika, klinkiery, piaskowce, granity, marmury, trawertyny i inne kamienie. Nie należy stosować preparatu na powierzchniach metalowych!

NANOQUICK® GNEJS+

Zastosowanie: Doczyszczanie gnejsów i kory kamiennej

Preparat czyszczący zabrudzenia na powierzchniach gnejsów i kory kamiennej. Polecany do używania w przygotowaniach materiału do impregnacji. Zadaniem produktu jest skutecznie usunięcie bieżących zabrudzeń i innych uporczywych zanieczyszczeń. Zadaniem produktu jest skutecznie usunięcie zabrudzeń oraz czarnych nalotów. Produkt skutecznie usuwa zabrudzenia na murach, podłożu oraz ogrodzeniach. Przeznaczony również do czyszczenia spoin tworzonych przy układaniu kamienia.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.